Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

Instalacje przeciwpożarowe są jednymi z podstawowych instalacji, które warto wykonać w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Coraz częściej są one wykonywane także w domach jednorodzinnych bądź budynkach wielorodzinnych.

Zadaniem systemów przecipożarowych jest jak najwcześniejsze wykrycie pożaru oraz niwelacja jego skutków. Tym samym zwiększane jest bezpieczeństwo ludzi oraz mienia. Instalacje przecipożarowe są obszernym polem działania, które obejmują:

  • systemy gaszenia mgłą wodną;
  • systemy gaszenia pianą;
  • systemy gaszenia gazem;
  • systemy gaszenia wodą.

Gaszenie gazem niewątpliwie sprawdza się w miejscach, gdzie przechowywane są wartościowe przedmioty, maszyny, czy też dane, które uległyby zniszczeniu po standardowym gaszeniu wodą. Równie istotną sprawą w instalacjach przeciwpożarowych są systemy oddymiania. Podczas pożaru kluczową sprawą jest sprawna i bezpieczna ewakuacja ludzi. Zastosowanie odpowiednich urządzeń, które wykrywają oraz usuwają dym z ciągów komunikacyjnych, pozwalają na skuteczną ewakuację.

Najistotniejsze dla naszej firmy jest doradztwo w doborze odpowiedniej instalacji - zgodnej z wymogami bezpieczeństwa oraz obowiązującymi normami prawnymi.