Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

Wiele rodzin decyduje się posiadanie kominka, najczęściej w salonie, gdzie iskrzące się płomienie tworzą nietuzinkową atmosferę w zimowe i długie wieczory.

Jednak należy przy tym pamiętać o bezpieczeństwie domowników - niebywale ważnym aspektem jest prawidłowa instalacja kominkowa, aby bezpiecznie cieszyć się zalet kominka w domu.

Instalacja kominkowa wymaga więc od firmy instalacyjnej wiedzy technicznej, praktycznej, w tym dużego doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi. Firma Instal Greń dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz poszerzaniu swojej wiedzy w obszarze istalacji domowych oraz przemysłowych, może pochwalić się odpowiednimi kompetencjami oraz fachowym doradztwem i wykonawstwem tych instalacji. 

Ważne jest, aby odpowiednio dobrać kominek do danego budynku mieszkalnego. Wszystko zależy od jego powierzchni, zastosowania oraz miejsca jego instalacji. W doborze odpowiednich parametrów kominka oraz jego montażu firma Instal Greń udzieli wszelkich informacji oraz doradzi, które rozwiązania spełnią oczekiwania domowników.