Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

Nowoczesne systemy grzewcze mają dziś stałe miejsce w domach jedno- i wielorodzinnych. Firma Buderus ma w tym swój udział, ponieważ wyznacza nowe standardy, szczególnie w dziedzinie budowy lub modernizacji instalacji grzewczych. Oferuje wszystkie elementy potrzebne do stworzenia zarówno prostych, jak i złożonych układów oraz pełen zakres opcji umożliwiających ich dalszą rozbudowę.


Kotły gazowe Buderus Skoczów Cieszyn Bielsko-Biała

Kotły gazowe kondensacyjne

Kotły gazowe kondensacyjne należą obecnie do najkorzystniejszych - zarówno cenowo, jak i wydajnościowo, rozwiązań do celów grzewczych.

Kotły marki Buderus nie tylko zachwycają eleganckim wyglądem oraz wysokimi parametrami technicznymi, ale też optymalnie wykorzystują gaz opałowy i oferują wysoki komfort ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej, a dodatkowo wyróżniają się bardzo cichą pracą.


Pompy ciepła Buderus Skoczów CIeszyn Bielsko-Biała

Pompy ciepła Buderus

Energia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także chronić środowisko naturalne i własny portfel.

Pompy ciepła są urządzeniami, które potrafią pobrać energię cieplną z otaczającej przyrody i przenieść ją do systemu grzewczego budynku, przy jednoczesnym „przetworzeniu” jej na wyższy poziom energetycz­ny. Oznacza to, że energia cieplna przyrody pobierana jest przy niskiej temperaturze nośnika np. gruntu, powietrza itp., a przekazywana jest do systemu grzewczego budynku.


Serwis produktów Buderus

Serwis Buderus - nasza firma prócz sprzedaży i instalacji produktów Buderus świadczy usługi w zakresie ich serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.