Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

Inwestorzy budując nowe domy, a także właściciele domów jednorodzinnych decydujący się na remont instalacji grzewczej, coraz częściej sięgają po nowoczesne rozwiązanie, jakim jest ogrzewanie podłogowe. Instalacja ogrzewana podłogowego nie tylko daje komfort użytkowania, ale także poprawia estetykę każdego pomieszczenia. Przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego nie ma widocznych elementów grzejnych, ponadto temperatura ogrzewania podłogowego sprzyja fizjologii ludzkiego organizmu.


Firma Instal Greń chętnie udzieli informacji na temat instalacji ogrzewania podłogowego w Państwa domu. Zapewniamy profesjonalny dobór odpowiednich rozwiązań oraz przygotowanie odpowiedniego projektu do każdego z nich. Podczas wyboru rodzaju ogrzewania podłogowego, inwestorzy mają do wyboru wodne bądź elektryczne ogrzewanie. Warto pamiętać również o tym, iż instalacja ogrzewania podłogowego jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików, bowiem w odróżnieniu do grzejników nie ma możliwości zbierania się uporczywego kurzu. Dodatkowym atutem ogrzewania podłogowe jest zastosowanie znacznie niższych temperatur grzania niż w tradycyjnym ogrzewaniu centralnym.


Nasza firma zajmuje się kompleksowo instalacją ogrzewania podłogowego, na bazie elementów instalacyjnych renomowanych firm. Naszym autoryzowanym partnerem jest firma Buderus, która specjalizuje się w profesjonalnych oraz nowoczesnych instalacjach dla domów oraz firm.