Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

Instalacje ogrzewania podłogowego Skoczów Cieszyn Bielsko-Biała

Inwestorzy budując nowe domy, a także właściciele domów jednorodzinnych decydujący się na remont instalacji grzewczej, coraz częściej sięgają po nowoczesne rozwiązanie, jakim jest ogrzewanie podłogowe. Instalacja ogrzewana podłogowego nie tylko daje komfort użytkowania, ale także poprawia estetykę każdego pomieszczenia. Przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego nie ma widocznych elementów grzejnych, ponadto temperatura ogrzewania podłogowego sprzyja fizjologii ludzkiego organizmu.

Firma Instal Greń chętnie udzieli informacji na temat instalacji ogrzewania podłogowego w Państwa domu. Zapewniamy profesjonalny dobór odpowiednich rozwiązań oraz przygotowanie odpowiedniego projektu do każdego z nich.

Działamy na terenia całego Śląska, wykonujemy instalacje grzewcze w tym instalacje ogrzewania podłogowego w miastach Skoczów, Cieszyn, Bielsko-Biała, Ustroń oraz Wisła. Instalujemy wszystkie znane typy kotłów c.o. (olejowe, gazowe, na paliwo stałe), a także kominki z płaszczem wodnym oraz popularne pompy ciepła.

 

Zalety ogrzewania podłogowego

  • Komfort cieplny - w ogrzewaniu podłogowym, grzejnikiem jest cała powierzchnia podłogi, temperatura w pomieszczeniach rozkłada się bardzo równomiernie, co sprawia, że w każdym miejscu pomieszczenia odczuwalny jest efekt ciepłej podłogi;
  • Oszczędność - ogrzewanie podłogowe jest ogrzewaniem niskotemperaturowym - tzn. temperatura wody, która płynie w rurkach w podłodze, nie przekracza 45 stopni, co sprawia, że takie ogrzawanie jest dużo tańsze niż w odróżnieniu do ogrzewania tradycyjnego Ogrzewanie podłogowe cechuje tównież fakt, że ciepło nie ucieka pod sufit, dzięki czemu możemy grzać słabiej niż w przypadku ogrzewania kaloryferami.
  • Estetyka - instalacja ogrzewania podłogowego znajduje się pod podłogą, co sprawia, że w pomieszczeniach nie ma żadnych widocznych elementów grzejnych – możliwości aranżacyjne są wiec znacznie większe niż w przypadku zastosowania kaloryferów.
  • Ekologia i nowoczesność - ogrzewanie podłogowe wykorzystuje znacznie niższe temperatury, dzięki czemu idealnie nadaje się do współpracy z nowoczesnymi źródłami ciepła, wśród których wymienić można pompy ciepła czy kolektory słoneczne.

Nasza firma wykonuje kompleksowo instalacje ogrzewania podłogowego, na bazie elementów instalacyjnych renomowanych firm. Naszym autoryzowanym partnerem jest firma Buderus, która specjalizuje się w profesjonalnych oraz nowoczesnych instalacjach dla domów oraz firm.