Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

Instalacje centralnego ogrzewania to zaraz po instalacji wodnej i kanalizacyjnej podstawowa istalacja stosowana w budynkach mieszkalnych i przemysłowych, w której się specjalizujemy.  Instalacja c.o. (centralne ogrzewanie) to cały system, w którego skład wchodzą:

  • jednostka grzewcza - kocioł na paliwo stałe (węgiel, olej, pelet), kocioł gazowy lub pompa ciepła
  • instalacja rozprowadzająca ciepło (pompy, rurki, kształtki, zawory)
  • urządzenia rozdzielające ciepło tzw. rozdzielacze
  • element grzejny - grzejnik, panele, rurka podłogowa

Firma Instal Greń w ramach swojej działalności oferuje kompleksowe wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i lokalach usługowych. Istotnym jest, że kompleksowość polega na stworzeniu projektu, dostosowaniu odpowiednich rozwiązań do wymagań oraz potrzeb użytkowników, przy użyciu elementów instalacyjnych renomowanych i cenionych marek. Instalacja centralnego ogrzewania rozpoczyna się od instalacji rurowej, przechodzi do montażu grzejników oraz wybranego odpowiedniego kotła w wyznaczonym miejscu.

Działamy na terenia całego Śląska, świadczymy usługi instalacyjne, instalacje grzewcze w tym kompleksowe instalacje centralnego ogrzewania w miastach Skoczów, Cieszyn, Bielsko-Biała, Ustroń oraz Wisła. Instalujemy wszystkie znane typy kotłów c.o. (olejowe, gazowe, na paliwo stałe), a także kominki z płaszczem wodnym oraz popularne pompy ciepła.

Instalacje grzewcze c.o - produkty powiązane

Pompy ciepła Buderus -  energia cieplna z otaczającej przyrody, przeniesiona do systemu grzewczego budynku,

Kotły gazowe kondensacyjne Buderus - obecnie najkorzystniejsze zarówno cenowo, jak i wydajnościowo, rozwiązanie do celów grzewczych.