Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

Przyłącze wodociągowe w XXI wieku wydaje się być całkowitą podstawą wśród instalacji wykorzystywanych w gospodarstwach domowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ połączenie nieruchomości z siecią wodociągową pozwala nie tylko na posiadanie bieżącej wody do codziennych czynności, ale do stosowania chociażby ogrzewania centralnego, w tym ogrzewania podłogowego wodnego. Mimo, iż niektóre gospodarstwa korzystają ze studni, to jednak sieci wodociągowe cieszą się nieustającym zainteresowaniem.
Firma Instal Greń zajmuje się projektowaniem, dostarczeniem odpowiednich elementów instalacyjnych oraz montażem sieci wodociągowej w Państwa domu. Instalacja wodna pozwala na połączenie przewodów, armatury oraz urządzeń, które zaopatrują dom w wodę użytkową - ciepłą oraz zimną. Instalację wodociągową dzieli się na dwie części:

  • wewnętrzną - montaż instalacji wewnątrz budynku;
  • zewnętrzną - fragment instalacji, który prowadzony jest do przyłącza wodociągowego

 

Instalacja przyłącza wodociągowego składa się z wielu elementów, które można podzielić na elementy liniowe (rury, przewody, kształtki, kolana, trójniki i wiele innych) oraz elementy monitorowania,a także sterowania przepływem wody (armatura pomiarowa, zawory, kurki czy filtry).
Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty instalacyjnej firmy Instal Greń w Górkach Wielkich.