Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

Wśród bogatej oferty usług instalacyjnych firmy Instal Greń można znaleźć cieszącą się coraz większą popularnością w domach jednorodzinnych instalacja klimatyzacji. Klimat globalny się zmienia, okres letni niesie za sobą coraz wyższe temperatury. Domownicy szukają oazy oraz orzeźwienia w domowym zaciszu. Szczególnie ciężko to uzyskać w domach z poddaszem użytkowym, gdzie mimo zastosowania dobrej termoizolacji, temperatura bywa uciążliwa.


Klimatyzacja ma za zadanie takie przetwarzanie powietrza w pomieszczeniu, aby miało ono zadaną temperaturę oraz docelową wilgotność. Istotne jest, aby dostosować zakres temperatur zapewniających komfortowe oraz zdrowe warunki pracy bądź relaksu. Zasada działania klimatyzatora polega na przepływie powietrza wokół wymienników ciepła; wymuszają ten przepływ dwa wentylatory. Proces wymiany i chłodzenia powietrza całkowicie opiera się na czynniku chłodniczym, krążącym w instalacji. W ten sposób ciepłe powietrze z pomieszczenia wydostaje się na zewnątrz,natomaist wewnątrz zyskuje się schłodzone powietrze.


Na rynku mamy do czynienia z klimatyzatorami split oraz przenośnymi. Chcąc dopasować najlepszy wariant instalacji klimatyzacji dla swojego domu, warto zasięgnąć porady ekspertów oraz firm z dużym doświadczeniem. W tym celu zachęcamy do współpracy oraz uzyskania profesjonalnej porady od firmy Instal Greń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w instalacjach klimatyzacji z powodzeniem nasza firma dobierze najlepsze rozwiązanie dla Państwa wymagań oraz potrzeb.