Jakość, na którą Cię stać.
Profesjonalizm, na który zasługujesz.

Lokalizacja

43-430 Skoczów, Fabryczna 9

sprawdź na mapie

W ramach oferty firmy Instal Greń, która obejmuje instalacje przemysłowe, wykonujemy instalacje dla gospodarki wodno-ściekowej oraz przemysłu spożywczego. Wśród instalacji wewnętrznych, które realizujemy w budynkach przemysłowych, można wymienić instajace ciepłownicze, gazowe, sprężonego powietrza czy instalacje przesyłowe. Nasza firma specjalizuje się w istalacjach wentylacji, klimatyzacji oraz osuszania.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z niejedną firmą sektora przemysłowego zaowocowały profesjonalizmem oraz skupieniem uwagi na indywidualnych potrzebach kontrahentów przemysłowych. Z powodzeniem przeprowadzamy modernizację i serwis istniejących już instalacji przemysłowych. W ramach bogatej oferty instalacyjnej firmy Instal Greń znajdują się także instalacje sprężonego powietrza wraz z urządzeniami sprężarkowymi. Firma Instal Greń może pochwalić się bogatym doświadczeniem w zakresie realizacji prac instalacyjnych z różnorodnych gałęzi przemysłu. Zapewniamy przy tym terminowe, solidne i profesjonalne wykonanie zleconych prac. 

W ramach istalacji przemysłowych oferujemy także wykonawstwo stacji schładzania wody czy instalacji pary. Nasza firma świadczy usługi zarówno w zakresie doradztwa, jak i wykonawstwa, a następnie serwisu instalacji.